Kalldaja 6-8 kw

Shitet nga: zeqir 20 Pri 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kalldaja te reja 6-8 kw prodhim i polonies, jane te pershtatshem per banese, lokale, si dhe per bojlera.
gjendemi ne Viti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim