Kalldaja me dru

Shitet nga: beti term 03 Qer 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
bejme shitjen dhe montimin e kalldajave me dru
prodhim italian me ventilator dhe panel dirigjues
prej 24kw deri ne 120kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim