Kalldajen per ngrohje dru dhe thengjill 60KW

Shitet nga: Qazim 24 Jan 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne gjendje te rregullt i perdorur 2 muaj me garancion deri 20/8/2019, eshte prodhim vendor i kompanise YlliTerm.

+37744444114
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim