Kamini 12 Kilovatesh + Montimi

Shitet nga: Geniti 15 Dhj 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaminin 12kW te kualitetit te larte.
E kom ble ne Shkup dhe arsyeja qe pe shes eshte se nuk po na u duhet mo pas instalimit te nxemjeve me koogjenerim ne Prishtine.
Gjendemi ne Lagjen Dardania te Bill Klintoni.

Cmimi: 600 EURO
Nr.TEL: 049 605 700

Ne cmim perfshihet kamini komplet me montim si ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim