Klime mobile

Shitet nga: Mentor 18 Shk 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne gjendje te rregullet me teledirixhues u ble e re ne ETC
270€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim