Kompresora per Klima Btu09 12 18 24

Shitet nga: artiing 28 Maj 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kompresora per Klima te madhesive BTU 09 12 18 24 jane te ri pa perdor

Artiing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim