Kompresora per Klima Btu18 dhe Btu24

Shitet nga: artiing 15 Shk 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kompresora per Klima te madhesive BTU 18 dhe BTU 24


Super Ofert
Punon ne nxeht deri -15 prodhim amerikan

Artiing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim