Nxemje qendrore ( kalldaje ) 9 kw

Shitet nga: Faruku 04 Shk 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemsen , kalldaja ,gati e re, eshte e fuqise 9kw me 3 nxemsa nga 3 kw qe leshohen veq e veq.
Nxemsja eshte e gjakoves ,shum pak e kam perdor ne banese, por nuk me duhet me.
Nxemsja punon me 3 kw, 6 kw ose me 9kw. Nxemsja eshte ne gjendje 100% pune, pa asnje defekt.. Flm.
Faruku 044118901.

Kontakti : 10:00-22:30 h.

Nxemje nxemse radiator kalldaj kalldaje kalorifer nxems .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim