Nxemje qendrore

Shitet nga: arben 18 Tet 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
nxemje qendrore me naft 53kw me cisterrn te hekurit 3000 litra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim