Nxemse me plin

Shitet nga: xxxx 14 Maj 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet plini i perdorur vetem 5 muaj.Plini eshte model i ri modern dhe eshte i firmes DELON.Nxemsja shitet bashk me bocen e plinit e cila eshte prodhim gjerman.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim