Paisje Profesionale Hoteliere ,gastronomi .

Shitet nga: Nexhat 14 Maj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
KEMI SKARA NJE METERSHE ( 1 M ) INOX 100 %,,,EJENI TE NE ,DHE NE JU BEJME OFERTEN METE LIRE DHE METE MIRE ,JU MIREPRESIM

SKARA 50 CM TRASHESIA E SKARES ESHTE 6,5 MILIMETRA
SKARA 70 CM
TOSTER ME GAS


TOSTER ME RRYYME
TAVOLINA NGA INOXI
FURRA ME GAS
FURRA ME RRYME
ENE
RESHOVA GAS 1,2,3,4 TE GJITHA LLOJET DHE MADHESITE, ETJ

GARANCION NJE VIT

FOTOT JANE ORIGJINALE . KETA ARTIKUJ NE FOTO I POSEDOJME NE SHITORE ,KEMI EDHE ME SHUME ARTIKUJ QE NUK JANE NE FOTO.

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC ,ELKOSIT NE FERIZAJ

TEL 044 205 539SKARA TOSTA TOSTERA TOSTIER FRITEZ ME GAS ME PLIN MIKSER KUZHINA KUZHINE PROFESIONALE PAISJE PROFESIONALE FAST FOOD kulinare SKAR SKARA INOX KAMIN KAMINA KAMIN MONTUES KAMIN MONTUS skara gazi skara me plin toster tost ROSHTIL catering

tag pikap pickup caddy ceddy cady kombo berlingo jumper
oepl vw passat golf mercedes corsa astra vektra xhip zafira tauran audi a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 r8
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim