Prity Kamina

Shitet nga: armendi 22 Krr 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes "prity" kamina , 14kw, dimensionet e furrës 49x41cm, lartësia 80cm, gjersia 58x93cm, i përdorur vetëm një ditë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim