Radiatora

Shitet nga: Arben 27 Nën 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes dy radiatora pa perdor njeri ni meter tjetri 60 cm 80 euro dyt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim