SHITJEN MONTIMIN SERVISIMIN E KLIMAV

Shitet nga: ARTIing 13 Nën 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
* SHITJEN
* MONTIMIN
* SERVISIMIN

e te gjitha paisjeve klimatizuese te tegjitha markave
me Garancion 6 deri 36 muaj
kemi klima te markave: AUX SAMSUNG LG NEO UNO BEKO BIRA DELPHINI SHOGUN VIRPOOL GORDING JV TECHNIC etj...

artiing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim