Shes nxemjen me plin dhe me rrym

Shitet nga: Aris Ferizaj 28 Dhj 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemja me plin vjen edhe boca e plinit qmimi asht 30 euro ndersa nxemja me rrym asht radiator 12 brinjesh qmimi fiks 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim