Shiten radiatoret e perdorur

Shitet nga: NZ 08 Jan 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shiten radiatoret e perdorur te ardhur nga jashte.
dimensionet e tyre jane:
90x55cm, 55x130cm, 55x140.
Radiatoret jane me nje panel uji.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim