Shporet me Plin per nxemje qendrore shporet me gas

Shitet nga: Eli 18 Jan 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   650 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin e gazit (Bojler me gas Vaillant me vlere 1.500 Euro) Eshte origjinal dhe eshte perdorur vetem nje sezone, ne gjendje krejtesisht te re.
Tel 044374838Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim