Shporetin e smedereves

Shitet nga: shporet 05 Dhj 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes shporetin ne gjendje te mir gjendemi ne vranjevc
tel.044499329
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim