Solar

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 11 Mar 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Bejm shitjen dhe montimin e energjis diellore, po ashtu bejm edhe instalime te rrymes dhe te ujit dhe ngrohje qendrore ,te gjitha prodhime gjermane me garancion deri ne 25 vite energji me diell , er, solar me vakum me bojler per ngrohjen e ujit dhe per ngrohje qendrore per ngrohje te serave, per ujitje td pemishteve etj per inf viber:+37744256080/+4915757768297
www.ectsolar.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim