TERMO: Magnohrom TA PEC MTA 3.5 KW

Shitet nga: T 14 Tet 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Lloji: Magnohrom TA PEC MTA 3.5 KW

Dimensionet: 86 x 65 x 32 cm

Pesha: 180 kg


Në gjendje të rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim