TERMO 2 - she

Shitet nga: Adi Gashi 22 Nën 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
ne gjendje shume te mire,,,,,,shitet per arsye te mosperdorimit te metutjeshme,,, pas vendosjes se nxemjes qendrore ne banese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim