Te gjitha madhesit e termove akumuluese

Shitet nga: pr 22 Nën 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shesim termo të prodhimit magnohrom MK. Termot janë akumuluese( e ruajnë nxehtësin për një kohë të caktuar). Posedojmë termo të kapaciteteve të ndryshme , si 2.5KW(kilowat), 3.5KW dhe 4.5KW. Në bazë të kërkeses mundësojmë edhe transportin dhe montimin e termove . Tel: 044211890 ose Viber :+37744211890
Verejtje !!! Shpalljet e servisit '' magnohrom servis'' jan vetem ne ket numer 044211890 , shpalljet tjera jan mashtrime .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim