Termo

Shitet nga: Dren 28 Dhj 03:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Është e re nuk me duhet nese është ndokush i interesuar për ta bler kontaktoni ne numrin tim qmimi është me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim