Termo Elind 3.5KW

Shitet nga: termo 05 Jan 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo elind 3.5kw shum pak e perdorur dhe ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim