Termo Elind

Shitet nga: Termo/Elinda 02 Qer 01:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
- Shiten dy Termo 3 Kw dhe 2.5 Kw.
Te Perdorne NE GJENDJE TE MIRE, jane te qmontuara pershkak Transportit.
Qmimi: TE DY TERMOT 170€
TEL: 045/631095.
Viber:+37745631095.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim