Termo akumuluese gjitha madhesit

Shitet nga: pr 22 Nën 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Posedojmë të gjitha llojet e termos:
Duke filluar nga : Termo 2.5Kw
Termo 3.5 Kw
Termo 4.5 Kw
Termo 6 Kw
Termot janë të perdorura .
Në këtë çmim hyjnë edhe : montimi + transporti.
Kontakto edhe në viber : +37744211890 ose
+37744819281.
Vërejtje !!! Shpalljet e servisit tonë janë vetëm në këtë numer , shpalljet tjera në emër të servisit tonë janë mashtrime.Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim