Termo akumuluese 2.5 3.5 dhe 4.5kW

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: magnohrom 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shesim termo të prodhimit magnohrom MK. Termot janë akumuluese( e ruajnë nxehtësin për një kohë të caktuar). Posedojmë termo të kapaciteteve të ndryshme , si 2.5kW(kilowat), 3.5kW dhe 4.5kW. Në bazë të kërkeses mundësojmë edhe transportin dhe montimin e termove .
Vërejtje !!! Shpalljet e servisit tonë janë vetëm në këtë numer 044211890 ,shpalljet tjera në emër të servisit tonë janë mashtrime.Faleminderit.
Mund të kontaktoni edhe në viber +37744211890.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim