Termo elind 3.5KW

Shitet nga: shitet 05 Tet 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet termo elind 3.5KW shume e ruajtur dhe punon ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim