Termo ne gjendje te mire

Shitet nga: art 07 Jan 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shesh termo ne gjendje perfekte 3.5 kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim