Termo të të gjitha madhësive NTP"Magnohrom servis"

Shitet nga: Gg 20 Sht 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Posedojmë të gjitha llojet e termos:
Duke filluar nga : Termo 2.5Kw
Termo 3.5 Kw
Termo 4.5 Kw
Termo 6 Kw
Termot janë të përdorura.
Në këtë çmim hyjnë edhe : montimi + transporti.(kudo mbrenda Kosoves).
Ja u dërgojm termot deri ne shtepi.
044211890 ose viber +37744211890 +37744819281.
NTP "Magnohrom Servis"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim