bejm montimin dhe servisimin e klima-ve

Shitet nga: f.t 24 Pri 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
BEJM MONTIMIN DHE SERVISIMIN E KLIMAVE ,
KEMI KLIMA TE REJA DHE TE PERDORTA

(044/872-729 viber ose (049/473-637 viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim