termo

Shitet nga: feride 27 Shk 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes dy termo te perdorura vetem 3 jav. qmimi per te madhen 290 ndersa e vogla 200 . per info ne tel 044557610.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim