Bojler i Vogel per kuzhine 5L dhe 10L

Shitet nga: skender damoni 04 Jan 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shiten bojlerat e vegjel per kuzhine:
5L = 35Eu.. ende me garancion, i paperdorur,
10L = 25Eu, ne gjendje te rregullt, i perdorur

dyjat = 55Eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim