Fshisa Thithese nga Firma Kirby

Shitet nga: GB 26 Gsh 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shes fshisa thithese prej Firmes Kirby nje nder Firmat ma te njohura ne Bot. me qmime te volitshme.
Qmimi i ri eshte 2500€ kurse tek une mundeni ti merrni me qmime te volitshme.
jan te perdorura por ne gjendej 100% te mire.
Pajisjet jan te kompletuara dhe ne gjendje shume te mire,kshtu qe personalisht i sjell nga gjermanija.

Per mes Viberit mundeni ne ketea numra
045 626 067
00377 44 833 772 ose
0049 152 299 535 98
Ju mirepres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim