Vakum pump per klima dhe friza

Shitet nga: Bashkim 02 Shk 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shes vakum pomp per klima dhe friza.Pompa eshte ne gjendje te rregullt pune.


















Friz nxeht ftoft ftoht frigorifer ajr air jasht mrena kompresor nxemje elektromotorr ftohes ftohs hlladnjak radiator komor qiler vakum vakuum pump
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim