Aparat per asem i oksigjenit

Shitet nga: besart 22 Shk 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shitet aparati i oksogjenit per semundjen e asmes eshte blere 1000 € shitet 500€ eshte ne gjendje te rregullt punon pa asnje defekt dhe me vete i ka edhe 3 pal ceva qe i ndrrohen .kontaktoni 049 559 063
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim