Eco Briket KOSOVA briket per ngrohje nga ahu

Shitet nga: Eco Briket KOSOVA 16 Nën 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera

Eko-Briket 044/ 800 242 edhe ne viber

Briket 100% nga Ahu Te gjitha fotot jane origjinale
Shitet briket i cilesise se larte i prodhuar 100% nga druri i ahut me garancion i cili munde te perdoret per kaldaja te ngrohjes qendrore, shporet, kamina, furra e shume paisje tjera per ngrohje... ne kamine shihet briketi gjate procesit te ndezjes, eshte i prodhuar vetem nga druri i ahut
Briketi eshte i paketuar ne thase shih fotot eshte shume kalorik, ekonomik, ekologjik dhe i lehte per perdorim.
1ton briket (1000kg)eshte ekuivalent 4-5m dru ....
Paleta munde te paketohet ne 500 kg dhe 1000 kg varesisht nga kerkesat
Karakteristike eshte thyeshmeria e tij e lehte dhe menagjimi i kalorive gjate perdorimit
1 ton briket kushton 150 euro
1 thes briket 10kg kushton 1.99 euro
Briketi ne paketa kushton 180 euro toni (me porosi)

Eco Briket Kosova 044/ 800 242 edhe ne viber

Prodhim Vendor Kualitet i larte

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim