Makina elektrike per kepje the qinisje toyota dhe

Shitet nga: bukurim ajeti 03 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Makina elektrike per kepje the qinisje toyota dhe alfran Jan modele te vjetera te ardhura nga anglia por punojn shum mir .qmimi sipas marveshjes per 2 maqinat Per ma shum informata ju lutem thirni 038 225130
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim