Makina per çepjen e rrobave SINGER

Shitet nga: Lika 21 Sht 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet makina per çepjen e rrobave. Makina eshte e ardhur nga Zvicra dhe eshte e markes se njohur SINGER. Per me shume me kontaktoni. Gjindemi ne Prishtine te shkolla Sami Frasheri.

Cmimi i diskutueshem

Viber +377 44 453 264

Lika shet gjithçka

Kliko likalika per ti pare te gjitha shitjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim