Makina per çepjen e rrobave el-Star

Shitet nga: Lika 07 Jan 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes makinen per çepjen e rrobave el-Star
Makina eshte e ardhur nga Zvicra dhe eshte ne gjendje te rregullt. Per me shume me kontakto, Gjindemi te shkolla Sami Frasheri ne Prishtine

Cmimi i diskutueshem

Viber+377 44 453 264

Lika shet gjithçka

Kliko likalika dhe i sheh te gjitha produktet e mia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim