Maqine e Kafes - Coffemachine - Kaffee-Vollautom

Shitet nga: Valon 12 Pri 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes maqinen e kafes (Wik CremAroma 9757) qe e kam marr per dhurate te baneses. Eshte thuaj se komplet e re pasi qe eshte perdor veq 1-2here sepse nuk e konsumojme kafen, Kjo eshte edhe arsyeja pse po e shes. Kjo pajisje eshte ardhur nga Gjermanija dhe perveq paketimit origjinal te gjitha pajisjet tjera percjellse i ka komplet. Vlera e re 650 euro, une e jepi me nje cmim simbolik 170 euro! Cmimi eshte fiks, ju lutem vetem te interesuarit serioz te me kontaktojne. Per me teper info teknike rreth maqines gjeni ne amazon ketu: http://www.amazon.de/dp/B0050KDUKW/ref=asc_df_B0050KDUKW32976428?smid=A3JWKAKR8XB7XF&tag=testberichte_sub1-21&linkCode=df0&creative=22498&creativeASIN=B0050KDUKW&childASIN=B0050KDUKW&ascsubtag=8154_195008_5707b83b_5707b83a
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim