Nxemje qendrore Ujesjells Klimatizim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Termometer 18 Shk 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Termometer ben instalimin dhe servisimin e Nxemjes qendrore, Klimave,Ventillimit,Ujësjellesit, Solare, në ter territorin e kosoves me garancion deri në 7 vite me paisjet me te mira ne tregun botrore mund te vizitoni web faqen tonë WWW.TERMO-METER.COM ose ne Facebook: Termometer
Viber. +37745582776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim