Shitet tushat

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Andi 15 Nën 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shiten tushat prodhim Gjerman me qmime te volitshme
Qmimet me shumice jane
3 euro
5 euro
8 euro
10 euro
Si dhe zorrat per tush 4 euro
Te interesuarit te lajmrohen ne nr e telefonit 045 669 026
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim