Shporet i Rrymes SIEMENS

Shitet nga: Arton 04 Nën 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
SHITET SHPORETI I RRYMES SIEMENS NE GJENDJE TE RREGULLT PLLOQAT DHE FURRA. ESHTE I PERDORUR.

CMIMI 30 EURO

+37744185137 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim