Ventilator cilindrik

Shitet nga: Xhezair 23 Krr 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   185 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes ventilatorin per ventilim te objektit pa zhurm ose cilindrek shih foton dhe te dhanat per me teper info lajmro ne tel 044 575 082 dhe wiber 0037745406320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim