oksigjen per frymarrje qante e dores

Shitet nga: besart 22 Shk 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shitet aparati i vogel per frymarrje semundje te asmes aparati punon me bateri mbushet bateria dhe mirret me vete per ndonje rast shitet 200 euro kontaktoni 049 559 063
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim