🌈Aksesor(rruza)per femra FOSSIL( vello nuseje)

Shitet nga: Sot 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes aksesoret rruza dhe vathet FOSSIL te perdorura pak here gjate ceremonis martesore!per me shume na SHKRUANI viber Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim