Aksesor(rruza)per femra FOSSIL( per vello nuseje)

Shitet nga: Aksesor per femra FOSSIL 05 Sht 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes aksesoret rruza dhe vathet FOSSIL te perdorura pak here gjate ceremonis martesore!per me shume na shkruani viber Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim