Kuroren e Argjendit dhe Safir Swarovski me Vul 925

Shitet nga: Samki 01 Dhj 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes Kuroren e Argjendit dhe Kristalit Swarovski me Vul 925

Eshte ardh dhurat nga Australia eshte pa as nejdefekt.

E dedikume epr Nuse te sapo martuara apo per Ahengje per nuse Hastreti .044238344 viber
049177089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim