Ora e dores 'BREITLING'

Shitet nga: Ora e dores në shitje 05 Pri 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Ora e dores, është universale për të dy gjinitë, për meshkuj dhe për femra. Ora 'BREITLING' është nga firma e njohur Zviceriane, për ndryshe ora është e ruajtur me vite të tëra e (pa bajtur).

Çmimi sipas marrëveshjes....

Për kontakt në cel. 049 846 918
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim